Projekt polichromii wykonał Adam Siemianowicz około 1937 roku.
Projekt w formie leżącego prostokąta. Przedstawia północną ścianę prezbiterium oraz pierwsze przęsło nawy razem z wysklepkami połowy krzyżowo-żebrowych sklepień oraz fragmentem łuku tęczowego. Dwie trzecie projektu od prawej strony ukazują polichromię prezbiterium o geometrycznej dekoracji w dolnej połowie ściany oraz przedstawieniach figuralnych w górnej na beżowym tle, z podkreślonymi otworami okiennymi i drzwiowymi. Sklepienie pomalowane na niebiesko z przedstawieniami uskrzydlonych główek anielskich na poszczególnych wysklepkach. Gurty oraz łuk tęczowy pokryty dekoracją geometryczną. W jednej trzeciej rysunku od lewej strony ukazany projekt polichromii pierwszego przęsła nawy kościoła. Ściana podzielona na trzy części o odmiennych wzorach dekoracji geometrycznej, na fioletowym, czerwonym i brązowym tle. Sklepienie pomalowane na niebiesko z geometryczną dekoracją wysklepek i gurtów. W lewym dolnym rogu projektu sygnatura „Adam Siemianowicz”.
Jest to projekt polichromii prezbiterium i pierwszego przęsła nawy do neogotyckiego kościoła Wszystkich Świętych w Liskowie (dekanat Koźminek, diecezja kaliska).
Dobry.
Paulina Kluz, "Projekt polichromii ", [w:] "Sakralne Dziedzictwo Małopolski", 2023, źródło: https://sdm.upjp2.edu.pl/dziela/projekt-polichromii