Zespół

Kierownik Pracowni:


dr Józef Skrabski
jozef.skrabski@upjp2.edu.pl 



Pracownicy:

mgr Justyna Kuska  
justyna.kuska@upjp2.edu.pl

mgr Paulina Kluz
paulina.kluz@upjp2.edu.pl

mgr Maria Działo
maria.dzialo@upjp2.edu.pl

mgr Agata Felczyńska
agata.felczynska@upjp2.edu.pl

Tomasz Śliwiński
tomasz.sliwinski@upjp2.edu.pl 


W latach 2017-2019 projekcie Sakralne Dziedzictwo Małopolski brali udział również:



prof. Andrzej Włodarek
andrzej.wlodarek@upjp2.edu.pl 

dr Szymon Tracz
szymon.tracz@upjp2.edu.pl 

dr Józef Cezary Kałużny
jozef.kaluzny@upjp2.edu.pl 

mgr Artur Kinasz
artur.kinasz@upjp2.edu.pl 

mgr Emilia Karpacz
emilia.karpacz@upjp2.edu.pl 

mgr Artur Karpacz
artur.karpacz@upjp2.edu.pl 

mgr Piotr Kołpak 
piotr.kolpak@upjp2.edu.pl 

dr Stanisław Witecki 
stanislaw.witecki@upjp2.edu.pl 

mgr Paulina Chełmecka
paulina.chelmecka@upjp2.edu.pl 

mgr Delfina Kościółek
delfina.kosciolek@upjp.edu.pl 

Jarosław Cyganik
jaroslaw.cyganik@upjp2.edu.pl 


Wolontariusze i studenci:

Kacper Kowalczyk, Maciej Czapiewski, Joanna Pałasińska, Weronika Bożomańska, Kamila Buda, Szymon Jarosiński, Julia Czaja, Anna Leksander, Natalia Leniec, Paweł Maj, Grzegorz Nesterowicz, Katarzyna Skuza, Joanna Stohandel, Anna Urbańczyk, Anna Nowak, Kamila Zacharek, Zuzanna Tomczyk, Patrycja Szara, Katarzyna Pater, Kinga Milczanowska, Piotr Michalski, Agata Klejzerowicz, Nadia Wywiórska, Alicja Kawa.

Uwaga. Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony sdm.upjp2.edu.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności