Cyfrowe Archiwum Archidiecezji Krakowskiej

Archiva Ecclesiastica

Justyna Kuska

Ukazał się nowy numer czasopisma "Archiva Ecclesiastica" wydawanego przez Stowarzyszenie Archiwistów Kościelnych. W bieżącym numerze znajdą Państwo artykuł poświęcony projektowi "Cyfrowe Archiwum Archidiecezji Krakowskiej" zatutyłowany "Cyfrowe Archiwum Archidiecezji Krakowskiej powstaje na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie"
ARCHIVA ECCLESIASTICA  jest rocznikiem publikowanym przez Stowarzyszenie Archiwistów Polskich. Profil czasopisma obejmuje badania z archiwistyki oraz z zakresu historii Kościoła i pozostałych nauk pomocniczych historii. Na łamach „Archiva Ecclesiastica” publikowane są artykuły naukowe, artykuły recenzyjne, recenzje, i sprawozdania, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zgłaszane artykuły naukowe podlegają procedurze recenzyjnej bazującej na zasadach double-blind peerreview. Publikacje ukazują się zarówno formie tradycyjnej, jak i elektronicznej, udostępnionej otwarcie za pośrednictwem platformy. 

Więcej informacji:

https://stowarzyszenie-archiwistow-koscielnych.pl/index.php/archiva-ecclesiastica/
Archiva Ecclesiastica nr 14 (2021)

Uwaga. Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony sdm.upjp2.edu.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności